E-Dziennik
18 Międzynarodowy Festiwal Rysowania w Zabrzu!

a1_9eeac9b880e703a6cc43eb9db0f1842b.JPG

29 maja 2015 roku w Zabrzańskim Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbył się 18 Międzynarodowy Festiwal Rysowania. Organizatorem tego wydarzenia jest Szkoła Plastyczna w Zabrzu oraz główny inicjator imprezy - Witold Berus.

Festiwal ma charakter otwarty, udział w nim może wziąć każdy niezależnie od wieku, czy doświadczenia. W konkursie brały udział dzieci, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjaliści, uczniowie szkół plastycznych z całej Polski oraz studenci Akademii Sztuk Pięknych. Poza artystami z regionu MOSiR gościł również reprezentantów miast partnerskich Zabrza: słowackiej Trnawy, ukraińskiego Równego oraz niemieckiego Sangerhausen.

Tematem konkursu było hasło: “Śląsk węglem rysowany”. Zadaniem każdego z uczestników było wykonanie w dowolnej technice rysunku modela. Prace oceniło jury składające się z profesorów ASP.

Informujemy, iż uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem zostali laureatami 18 Międzynarodowego Festiwalu Rysowania Zabrze 2015.

Julia Kuźniar z kl. 4 OSSP zdobył 2 Miejsce (w kategorii 17-19 lat), Paulina Bobak z kl. 2 LP zdobyła 3 Miejsce (w kategorii 17-20 lat), Gabriela Błaszyńska z kl. 4 OSSP zdobyła Wyróżnienie (w kategorii 17-19 lat), Ewa Trzupek z kl. 1 LP zdobyła Wyróżnienie (w kategorii 14-16 lat), Bartek Zamarło z kl. 3 LP zdobył Wyróżnienie (w kategorii 17-20 lat) i Alina Gałowicz z kl. 2 LP zdobyła Wyróżnienie ( w kategorii 17-20 lat)

Opiekunami grupy byli: Ireneusz Bęc i Marek Król-Józaga

Laureatom gratulujemy!!!

Fotorelacja: Kamil Janik

a2_9c1022b17532c6b13fe8ebdbaf8d44b0.JPG

a3_9c1022b17532c6b13fe8ebdbaf8d44b0.JPG

Rys.: Ewelina Plaszczak, kl. 3 LP

a4_4d019443b8e3686ac39e2fb97031da38.JPG

a5_4d019443b8e3686ac39e2fb97031da38.JPG

Rys.: Bartek Zamarło, kl. 3 LP

a6_4d019443b8e3686ac39e2fb97031da38.JPG

a7_4d019443b8e3686ac39e2fb97031da38.JPG]

Rys.: Paulina Bobak, kl. 3 LP

a8_4d019443b8e3686ac39e2fb97031da38.JPG

Julia Kuźniar, z kl. 4 OSSP i jej nagrodzona praca, 2 Miejsce (w kategorii 17-19 lat)

a9_4d019443b8e3686ac39e2fb97031da38.JPG

Gabriela Błaszyńska z kl. 4 OSSP i jej wyróżniona praca.

a10_4d019443b8e3686ac39e2fb97031da38.JPG

Kamil Janik z kl. 3 LP i jego praca

a11_4d019443b8e3686ac39e2fb97031da38.JPG

Krystian Jandura z kl. 1 LP i jego praca

a12_6c2a24e6968afabd7f53751e817efa11.JPG

Norbert Sipos z kl. 4 OSSP i jego praca

a13_6c2a24e6968afabd7f53751e817efa11.JPG

Maria Talaga z kl. 3 LP i jej praca

a14_6c2a24e6968afabd7f53751e817efa11.JPG

Urszula Dyczko z kl. 3 LP i jej praca

a15_6c2a24e6968afabd7f53751e817efa11.JPG

Karolina Wątorczyk z kl. 1 LP i jej praca

a16_6c2a24e6968afabd7f53751e817efa11.JPG

Julia Pazdur z kl. 1 LP i jej praca

a17_6c2a24e6968afabd7f53751e817efa11.JPG

Ewekina Plaszczak z kl. 3 LP i jej praca

a18_6c2a24e6968afabd7f53751e817efa11.JPG

Szymon Janczy z kl. 1 LP i jego praca

a19_6c2a24e6968afabd7f53751e817efa11.JPG

Paulina Bobak z kl. 3 LP i jej praca nagrodzona praca, 3 Miejsce (w kategorii 17 - 20 lat)

a20_6c2a24e6968afabd7f53751e817efa11.JPG

Franciszek Szczepaniec z kl. 1 LP i jego praca

a21_6c2a24e6968afabd7f53751e817efa11.JPG

Alina Gałowicz z kl. 2 LP i jej wyróżniona praca

a22_a22120d3d20530ab6ec02f1902eb8162.JPG

Sylwia Marszałek z kl. 3 LP i jej prace

a23_a22120d3d20530ab6ec02f1902eb8162.JPG

Jakub Stojewski z kl. 1 LP i jego praca

a24_a22120d3d20530ab6ec02f1902eb8162.JPG

Karolina Dziatkowiec z kl. 4 OSSP i jej praca

a25_a22120d3d20530ab6ec02f1902eb8162.JPG

Karolina Kordaczka z kl. 4 OSSP i jej praca

a26_a22120d3d20530ab6ec02f1902eb8162.JPG

Magdalena Żądło z kl. 3 LP i jej praca

a27_a22120d3d20530ab6ec02f1902eb8162.JPG

Bartek Zamarło z kl. 3 LP i jego wyróżniona praca

a28_a22120d3d20530ab6ec02f1902eb8162.JPG

Magdalena Zembol z kl. 2 LP i jej praca

a29_a22120d3d20530ab6ec02f1902eb8162.JPG

Krystyna Korpyta z kl. 2 LP i jej praca

a30_a22120d3d20530ab6ec02f1902eb8162.JPG

Ewa Trzupek z kl. 1 LP i jej wyróżniona praca