Nasi Uczniowie <br> Laureatami <br>XIII Ogólnopolskiego<br>Biennale Rysunku<br>i Malarstwa <br>w Koszalinie!

Nasi Uczniowie Laureatami XIII OgólnopolskiegoBiennale Rysunkui Malarstwa w Koszalinie!

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż uczniowie naszej szkoły: Paweł Stefaniak i Paweł Młynarczyk z kl. 3 LP zostali Laureatami w XIII Ogólnopolskiego Biennale Rysunku i Malarstwa Klas Młodszych Szkół Plastycznych, Koszalin 2017.

Paweł Stefaniak zdobył II Nagrodę w kategorii - malarstwo, a Paweł Młynarczyk Wyróżnienie, również w kategorii – malarstwo.

Nauczycielem rysunku i malarstwa laureatów jest pani Małgorzata Rosińska.

Gratulujemy!

Poniżej prezentujemy prace nagrodzone oraz reprezentujące Zespół Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w XIII Ogólnopolskim Biennale Rysunku i Malarstwa Klas Młodszych Szkół Plastycznych, Koszalin 2017

Protokół z obrad Jury XIII Ogólnopolskiego Biennale Rysunku i Malarstwa Klas Młodszych Szkół Plastycznych Koszalin 2017

Do pobrania