Wakacyjne <br> konkursy  <br> plastyczne <br> rozstrzygnięte!

Wakacyjne konkursy plastyczne rozstrzygnięte!

11 września 2017 r. odbyło się posiedzenie Jury składające się z pedagogów - artystów ZSP im. A. Kenara w Zakopanem, które oceniło 130 prac uczniów zgłoszonych na wakacyjny konkurs plastyczny. Tematami konkursu były: „Mój Szkicownik”, „Wakacyjny Pejzaż”, „Architektura”, „Piękno”, „W podróży”, „Maszyna”, Ojciec i Syn”.

Po wnikliwej analizie wszystkich zgłoszonych na konkurs prac postanowiono przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:


Mój szkicownik”


  • Kategoria - młodsze klasy licealne

1 Nagroda, Wiktoria Krzemień, kl. 2 LP

2 Nagroda, Kamila Bukańska, kl. 2 LP

3 Nagroda, Maria Obrzut, kl. 2 LP


  • Kategoria - klasy gimnazjum

1 Nagroda, Bożena Knapik, kl. 3 OSSP

2 Nagroda, Katarzyna Grzesiak, kl. 3 OSSP

3 Nagroda, Alicja Lechowicz, kl. 3 OSSP



Wakacyjny Pejzaż”


Malarstwo


  • Kategoria - starsze klasy licealne

1 Nagroda, Krystian Jandura, kl. 4 LP

2 Nagroda, Ewa Trzupek, kl. 4 LP

3 Nagroda, Aleksandra Chowaniec, kl. 3 LP


  • Kategoria - klasy gimnazjum

1 nagroda, Bożena Knapik, kl. 3 OSSP


Rzeźba


  • Kategoria - młodsze klasy licealne

1 Nagroda, Xymena Smreczak, kl. 2 LP


Fotografia


  • Kategoria - młodsze klasy licealna

1 Nagroda, Emanuela Czernik, kl. 4 OSSP



Architektura”


Malarstwo


  • Kategoria - starsze klasy licealne

1 Nagroda, Krystian Jandura, kl. 4 LP

2 Nagroda, Aleksandra Chowaniec, kl 3 LP


Rysunek


  • Kategoria - młodsze klasy licealne

1 Nagroda, Klaudia Walek, kl. 2 LP


Architektura & Design


1 Nagroda, Wiktoria Krzemień, kl. 2 LP



Piękno”


Malarstwo


  • Kategoria - starsze klasy licealne

1 nagroda, Aleksandra Chowaniec, kl 3 LP


Rzeźba


  • Kategoria - młodsze klasy licealne

1 Nagroda, Mateusz Kijanka, kl. 2 LP


Fotografia


Wyróżnienie, Aleksandra Marcisz, kl. 3 LP



W podróży”


Fotografia


  • Kategoria - starsze klasy licealne

Wyróżnienie za zestaw prac, Aleksandra Marcisz, kl. 3 LP



Maszyna”


Grafika


  • Kategoria - starsze klasy licealne

Wyróżnienie, Franciszek Rząsa, kl. 3 LP


Fotografia


  • Kategoria - klasy gimnazjalne

Wyróżnienie, Natalia Konior, kl. 2 OSSP



Ojciec i syn”


Rysunek


  • Kategoria - młodsze klasy licealne

1 Nagroda, Wiktoria Krzemień, kl. 2 LP


Malarstwo


  • Kategoria - młodsze klasy licealne

1 Nagroda, Maria Obrzut, kl. 2 LP


  • Kategoria - starsze klasy licealne

Wyróżnienie, Laura Gizicka, kl. 5 OSSP


Nagrody ufundował Pan Chris Sztyber oraz Rada Rodziców przy ZSP im. A. Kenara w Zakopanem

Laureatom gratulujemy!!!

Galeria